no saved

26 may 2014

Chisinau · StarNet company jobs »

Obiectiv
Elaborarea analizelor si interpretarea financiara a acestora in scopul optimizarii deciziilor de management
Responsabilitati:
- Efectuarea analizei economico-financiare a activitatilor companiei
- Analiza indicatorilor financiari in conformitate cu bugetele
- Elaborarea, scrierea si interpretarea rapoartelor de analiza
- Interpretarea relevanta a datelor financiare
- Observarea si expunerea logica a relatiilor cauza-efect intre indicatorii financiari
- Prelucrarea si organizarea bazelor de date pentru interpretare si analiza
Cerinte:
- Studii superioare in domeniul economic
- Experiență în segment similar constituie un avantaj
- Cunoașterea limbilor rusa/romana (engleza fiind un avantaj)
- Excelente abilități de planificare și prioritizare a responsabilitatilor;
- Abilități de comuncare, prezentare și diplomație
- Capacitatea de analiza si concentrare a atentiei
- Aptitudini de operare PC (Cunoasterea programelor Office)
Conditii:
- Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.
Persoanele înteresate sunt invitate să trimită un CV în atenția Departamentului Resurse Umane

E-mail angajare@starnet.md