no saved

26 july 2021

Agenți vânzări domiciliați în uniunea europeana

Italy - Toata Europa · Moldabela company jobs »

Căutăm Agenti Vânzări responsabili domiciliați în Uniunea Europeană.

Responsabilități:
- Vânzarea covoarelor către clienții locali: hotele, oficii, biserici, persoane fizice ș.a.
- Informarea și consultarea clienților privind produsele și colecțiile existente
- Elaborarea și prezentarea ofertelor comerciale
- Atingerea țintelor de vânzare

Cerințe față de candidați:
- Abilități de comunicare
- Cunoasterea limbii țării de activitate
- Orientare spre rezultat

Compensații și beneficii:
- Comisioane motivante
- Instruire
- Grafic flexibil

Persoanele interesate pot transmite CV la adresa e-mail online@moldabela.com sau sunați la nr. de contact: +37368683020 (Whatsapp, Viber, Telegram).
Pentru mai multe detalii despre companie accesați paginia www.moldabela.com

Phone number
+373 68 683020
E-mail online@moldabela.com