no saved

17 february 2016

Chisinau · Companie specializata company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 3 years

Se anunţă concurs pentru suplinirea postului de Administrator imobil
Responsabilități:
- organizarea si coordonarea managementului unui imobil;
- identificarea potentialilor locatari ai imobilului;
- intalniri preliminarii cu posibili clienti in vederea prezentarii imobilui;
- coordonarea activitatilor de intretinere a spatiilor interioare si exterioare;
- procurarea mijloacelor materiale necesare pentru funcționarea clădirii;
- administrarea relaţiei cu furnizorii de utilităţi şi de servicii specifice;
- organizarea şi supervegherea echipelor de lucrători din subordinea sa,
- lansarea comenzilor de aprovizionare internă,

Cerinte faţă de candidat:
- studii superioare economice,
- studii superioare tehnice constituie un avantaj,
- experienţă în domeniu de min. 3 ani,
- cunoasterea limbilor romana si rusa la nivel înalt.
- cunostinte in operare PC MS Ofiice (Word, Excel),
- permis de conducere,

Condiţii atractive de lucru.
Pachetul social inclus.
e-mail: haidautanea@mail.ru
La aplicarea CV-ului se va face referință la funția pentru care se optează.

E-mail haidautanea@mail.ru