Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

16 aprilie 2014

Chişinău · "Château Vartely" joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 3 ani

Responsabilități:

•Planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea şi controlul activităţilor agenției turistice;
•Elaborarea strategiilor de dezvoltare a serviciilor specifice aferente industriei turismului vinicol;
•Dezvoltarea si promovarea imaginii hotelului şi restaurantului din cadrul Complexului Turistic Château Vartely prin planificarea şi coordonarea activităţilor de marketing si publicitate;
•Asigurarea unei bune promovări şi prestări de servicii turistice;
•Dezvoltarea relaţiilor cu agenţiile de turism din ţară şi străinătate;
•Supervizarea utilizării corespunzătoare a metodelor de fidelizare a clientelei;
•Urmărirea soluţionării eficiente a solicitărilor clienţilor;
•Stabilirea relațiilor de parteneriat cu tur operatori din străinatate;
•Participarea la expozițiile de profil la nivel național și internațional.

Cerințe față de candidat:
•studii superioare;
•experienţă relevantă în domeniu de minim 3 ani;
•experienţă în coordonarea unei echipe;
•cunoaşterea pieţei turistice şi a particularităţilor ei;
•cunoştinţe avansate de limbă română, rusă, engleză ;
•abilităţi foarte bune de comunicare şi negociere;
•capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente şi responsabile;
•bune abilităţi de planificare şi organizare;
•terminologia profesională şi particularităţile atragerii clienţilor străini;
•cunoașterea particularităţilor organizării festivităţilor, excursiilor;
•cunoaşterea calculatorului (MS WORD, EXCEL, INTERNET).

Telefon
+373
E-mail obucataru@amg-holding.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word