Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

20 septembrie 2014

Chişinău · Trip Moldova joburile companiei »

Responsabilităţi:
• Dezvoltarea, promovarea şi vînzarea produselor turistice;
• Stabilirea relaţiilor comerciale cu tur-operatori străini;
• Identificarea potenţialilor parteneri locali;
• Stabilirea relaţiilor comerciale cu parteneri locali;
• Gestionarea unui portofoliu de clienţi existenţi şi identificarea de noi clientţi;
• Corespondenţa cu clienţii actuali şi cei noi;
• Consilierea clienţilor în alegerea pachetelor turistice;
• Atingerea target-ului de vînzări;
• Monitorizarea pieţii turustice în vederea optimizării serviciilor prestate;
• Întocmirea actelor specifice postului.

Cerinţe:
• Studii în domeniul turismului;
• Experienţa va fi un avantaj, dar nu este obligatorie;
• Cunoaşterea la nivel avansat a limbilor engleză, rusă. Alte limbi sunt un avantaj;
• Cunoaşterea destinaţiilor turistice în Moldova;
• Îndrăgostit de propria ţară;
• Cunoaşterea corespondenţei de afaceri;
• Flexibililate, open-minded, abilităţi de comunicare;
• Capacitatea de lucru singur, dar şi în echipă;
• Respectarea deadline-urilor şi KPIs.

Oferim:
• Pachet social integral;
• Bonusuri de performanţă în baza de KPIs îndeplinite;
• Mediu de lucru transparent şi binevoitor;
• Corectitudine şi respectarea promisiunilor;
• Posibilitatea de creştere în funcţie;
• Angajare full-time.

Telefon
+373 68 303003
Fax +373 22 880041
E-mail info@triptomoldova.com
Web-Site triptomoldova.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word