Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

11 iunie 2014

Chişinău · FLORENI joburile companiei »

Tehnolog producere furaje combinate

Responsabilităţi:
• Controlul:
- parametrilor fizico-chimici a producţiei conform planului de calitate,
- calităţii tehnice şi tehnologice a furajelor combinate,
- respectării regimurilor tehnologice a produselor finite coform prevederilor normative;
• Întocmirea corectă şi la timp a documentaţiei corespunzătoare;
Cerinţe faţă de candidat:
• Studii superioare şi experienţă în domeniu;
• Cunoaşterea proceselor tehnologice de producere;
• Cunoaşterea regulilor şi normelor sanitare pentru produsele fabricate;
• Capacitate de analiză şi control;
• Lucru în echipă;
• Cunoaşterea limbilor română, rusă;
• Operare PC
Compania ofera:
- salariu competitiv;
- pachet social integral;
- transport si alimentatie gratuita;
- perspectiva crearii unei cariere de success intr-o companie dinamica si perspicace;
- activitate intr-o echipa tinara si unita.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail:hr@floreni.com
sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060667349.

Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu!

Telefon
+373 60 667349
Fax +373 22 667084
E-mail hr@floreni.com
Web-Site floreni.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word