Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

11 iunie 2014

Soroca · HR-Consulting (www.search4staff.com) joburile companiei »

Companie internationala specializata pe importul si vinzarea semintelor, de ingrasaminte, mijloace de protectie a plantelor, inventar si tehnica Agricola este in cautarea unui:
AGRONOMIST-CONSULTANT IN SOROCA
RESPONSABILITATI DE BAZA:
• Consultarea si vinzarea produselor
• Receptionarea de marfa
• Eliberarea facturilor
• Operarea aparatului de casa
CERINE:
• Studii Superioarea in domeniul Agronomiei ( protectia plantelor- avantaj)
• Experienta in domeniul vinzarilor sau in domeniul agricol
• Cunoasterea Calculatorului, 1C avantaj
• Limbile: Romina, Rusa
CONDITII:
Salariul este negociabil in dependenta de experienta, angajarea conform Codului Muncii, premii, telefon de serviciu.
Daca sunteti interesat de aceasta pozitie va rugam sa expediati CV-ul pe tt30@search4staff.com sau sa ne contactati la 060102909/022-20-2986

Telefon
+373 22 202986
E-mail tt30@search4staff.com
Web-Site search4staff.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word