Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

12 mai 2015

Chişinău · ,,VOLTA” joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 3 ani

,,VOLTA” S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

SUPERVIZOR AGENȚI VÎNZĂRI ACTIVE
Responsabilitati:
• Coordonarea echipei de agenți vînzări;
• Raportarea performanțelor echipei la Managementul companiei;
• Oferirea suportului și consultanței agenților din echipă;
• Analiza indicatorilor de performanță a echipei;
• Creșterea rezultatelor echipei coordinate;
• Crearea și menținerea spiritului pozitiv al echipei de agenți;
• Gestiunea, creșterea portofoliului de clienți și monitorizarea încasărilor;
• Analiza stocurilor și rotației mărfurilor pe clienți și/ sau agenți vînzări;
• Întocmirea și negocierea contractelor;
• Analiza și comunicarea cu debitorii restanțieri;
• Vizita periodică a clienților.
Cerințe:
• Studii superioare în economie/ management;
• Experiența obligatorie în domeniul vînzărilor minim 3 ani;
• Experiență în calitate de coordonator al echipei de agenți vînzări va reprezinta un avantaj;
• Experiență în vînzarea și distribuția produselor electrotehnice reprezintă un avantaj;
• Excelente abilități de comunicare, negociere și planificare;
• Cunoașterea limbii române și ruse;
• Utilizator al calculatorului (1C, Excel, Word);
• Permis de conducere categoria B.
Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă,
• Instruire și oportunități de promovare;
• Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
• Bonus de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul la:
e-mail: hr@volta.md
tel/fax: 022-26-77-56; 079996399
Va rugam sa indicati pentru care post optati.

De menționat OBLIGATORIU în subiectul scrisorii postul pentru care optați.
IMPORTANT: cei care nu corespund pe deplin cerințelor sau CV-urile necomplete, nu se vor examina!
*Transmiterea unui CV ca răspuns la acest anunț presupune acordul dvs. față de prelucrarea datelor cu caracter personal de către reprezentanții companiei.

Succes!

Telefon
+373 79 996399
E-mail hr@volta.md
Web-Site volta.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word