Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

24 septembrie 2014

Chişinău · Comoda IT joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 6 ani

Compania Comoda ce ofera servicii complete in domeniul IT si dezvolta sfera de outsourcing pe piaţa de IT din Republica Moldova anunta concurs pentru suplinirea functiei de SPECIALIST MARKETING!

Cerinte:
-Studii superioare (de preferat - marketing/PR/business);
-Experienta in domeniu (perioada de 6 luni);
-Cunoasterea limbii romane si ruse, engleza va constitui un avantaj;
-Bune cunostinte de operare PC (Microsoft Office, Corel Draw sau Fhotoshop);
-Initiativa si creativitate;

Responsabilitati principale:
- Elaborarea planului de marketing si a bugetului de marketing;
- Elaborarea de actiuni si campanii de promovare;
- Implementarea campaniilor de promovare;
- Realizarea materialelor de promovare şi promoţionale, participare la diverse evenimente, reprezentarea companiei la evenimente de interes;
- Redactarea articolelor promotionale, prezentări de produse, texte de prezentare;
- Identificarea noilor modalităţi de promovare, informare a clientilor despre produsele si ofertele companiei.
- Propunerea recomandarilor privind modul in care ar trebui sa se desfasoare activitatea de marketing a companiei in viitor;

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronica: marketing@comoda.md, indicind pozitia la care aplica. Vom fi bucurosi sa analizam candidatura d-voastra. Doar candidatii selectati vor fi contactati. Multumim anticipat.

Telefon
+373 68 170924
E-mail marketing@comoda.md
Web-Site comoda.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word