Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

18 iulie 2016

Chişinău · Magma joburile companiei »

Un manager de proiecte la Magma este o persoana flexibila, perseverenta (niciodata nu se lasa infrinta de un “NU” :) ), pasionata de lucrul sau si responsabila.

Responsabilitati:
- sa gestioneze relatiile cu partenerii
- sa caute si sa atraga noi clienti corporativi
- sa organizeze si sa desfasoare intilniri si prezentari
- sa lucreze cu baza de date si alte canale de informatii.

Cerinte:
- se orienteaza catre rezultat
- are capacitate de a lucra atit in echipa, cit si individual
- are aptitudini foarte bune de planificare si autoorganizare
- are atitudine proactiva, spirit de initativa, pasiune pentru vinzari
- este fluent in utilizarea PC.

Beneficii:
- Echipa tinara, dinamica si inovatoare;
- Proiecte diverse si interesante;
- La necesitate - grafic flexibil de munca

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de email: contact@magma.md

Despre noi: Magma este o companie locala ce presteaza servicii multimedia pentru utilizatorii telefoniei mobile. Sintem in cautarea unui Project manager care este interesat sa faca fata provocarilor si sa se dezvolte intelectual.

E-mail contact@magma.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word