Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

07 octombrie 2016

Chişinău · Magnum&Co joburile companiei »

Agentia de publicitate Magnum & Co SRL anunta concurs pentru postul vacant: Manager vinzari
Cerinţe faţă de candidat:
- abilităţi de utilizare a tehnicilor de vanzari
- abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
-Experienta anterioara in vanzari de publicitate nu este obligatorie, dar poate reprezenta un avantaj;
Beneficii oferite de companie:
- telefon de serviciu
- lucru într-un colectiv unit;
- Lucru in oficiu confortabil
- Pachet social
-Orar de munca 9-00 la 18-00 de L pana V
Responsabilitati :
- Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
- Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
- Monitorizarea şi întreţinerea ordinei comenzilor (de la plasare în lucru până la expediere);
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti
- Intocmirea de oferte si bugete particularizate in functie de cerintele clientilor
- Stabilirea si dezvoltarea de relatii profesionale cu clientii

Persoanele interesate şi care corespund cerinţelor enumerate mai sus, sunt rugate sa transmită CV-ul pe adresa de e-mail:
Magnum.moldova@gmail.com
Despre companie :
Magnum Company este o agentie de publicitate si tipar.Suntem specializati in tiparul de format mare si oferirea de servicii de publicitate complete.
Mai multe detalii pe : https://www.facebook.com/magnum11/

Telefon
+373 69 367371
E-mail magnum.moldova@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word