Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

22 iunie 2016

Chişinău · Dulcinella joburile companiei »

Misiunea postului: Managementul și dezvoltarea conceptului de Candy Bar, gestionarea vînzărilor

Principalele responsabilități:
- Coordonează activităţile din cadrul proiectului colaborând direct cu echipa de producere, consultanţii şi alţi colaboratori implicaţi
- Stabileşte relatii de colaborare pe termen lung cu clienţii noi, precum şi dezvoltă relaţiile cu clienţii existenţi;
- Asigură comunicarea internă în vederea livrării către client a celor mai bune produse şi servicii;
- Efectuează studii de analiză periodice (lunară, trimestrială şi anuală) privind evoluţia în dinamică şi în structură a rezultatelor, comparativ cu principalii concurenți ai Companiei;
- Prezintă ofertele către clienţi, întâlneşte clienţii la degustare şi semnează contractele cu aceştia;
- Se deplasează la locaţie şi amenajează Candy Barul împreună cu echipa din subordine.

Cerinte:
- Studii superioare în domeniul economic/tehnic/marketing
- Experienţă anterioară în management de proiect sau management al unei afaceri proprii constituie avantaj
- Experiență de conducere a echipei (dezvoltarea si reținerea)
- Business oriented (gândire orientată spre afaceri)
- Cunoştinţe avansate de operare PC

Calitati personale:
- Atitudinea activă și pozitivă față de viață
- Integritate și flexibilitate
- Orientare spre rezultat
- Abilități analitice bine dezvoltate
- Capacitatea de a rezolva problemele în mod nestandart și creativ
- Aptitudini organizatorice excelente
- Orientare catre client si nevoile sale
- Competențe de comunicare
- Simt bine dezvoltat de tact
- Responsabilitate și angajament

Condiții:
- Oportunitatea de formare și dezvoltare profesională
- Angajarea oficială și pachet social deplin
- Pachet corporativ de telefonie mobilă
- Condițiile salariale se discută la interviu

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție cu o notă « Manager proiect Candy Bar» la adresa de e-mail: resurseumane@dulcinella.md

Pentru mai multe informații puteți apela: 060002199.

Telefon
+373 60 002199
E-mail resurseumane@dulcinella.md
Web-Site dulcinella.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word