Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

18 septembrie 2017

Chişinău · HR-Consulting joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 2 ani

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Field-Force manager

Compania: Domeniul principal al activitatii este importul, distribuirea şi promovarea preparatelor farmaceutice, parafarmaceutice, SBA-urilor şi produselor cosmetice.

Responsabilitati:
- Promovarea produselor din portofoliul companiei;
- Monitorizarea și realizarea planurilor de vanzări;
- Managementul teritoriului, planificare, prognozare;
- Coordonarea și supravegherea echipei reprezentanților medicali, stabilirea obiectivelor,
organizarea și controlul activităţii managerilor regionali;
- Raportare;
- Participarea la organizarea conferințelor, seminarelor, prezentărilor, etc;
- Monitorizarea permanentă a pieții, căutarea clienţilor noi.

Cerinte:
- Studii superioare (farmaceutice, medicale);
- Experiența într-un post similar timp de cel puțin 2 ani;
- Cunoașterea profundă a PC și a programelor informatice de bază;
- Permis de conducere cat B;
- Abilitatea de a organiza şi motiva echipa;

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: RR80@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicati postul vacant: “FFR”

Telefon
+373 68 503560
Fax +373 202986
E-mail RR80@search4staff.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word