Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

18 februarie 2016

Chişinău · Prologistic-Com joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 3 ani

“Prologistic-Com” S.R.L. anunță vacantă poziția de Director Vînzări
Responsabilități principale:
- Elaborează și urmărește îndeplinirea planului de vînzări;
- Stabilește obiectivele managerilor din subordine, în conformitate cu obiectivele departamentului;
- Identifică factorii care împiedică îndeplinirea planului de vînzări și propune căi de optimizare;
- Efectuează analiza pieței (concurența, puterea de consum);
- Elaborează și implementează acțiuni de majorare a vînzărilor;
- Conduce și organizează activitatea departamentului.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare (economie, marketing);
- experiența min. 3 ani într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG;
- vorbirea fluentă a limbilor rusă și română;
- calități personale: proactivitate, dinamism, inițiativă, spirit de echipă.
Oferim:
- posibilitatea de a activa într-o companie în dezvoltare dinamică;
- posibilitatea de a activa într-un colectiv tînăr si prietenos.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: 27prologistic@gmail.com

E-mail 27prologistic@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word