Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

03 martie 2014

Chişinău · Viorica Cosmetic joburile companiei »

Sex Experienţa
Masculin de la 5 ani

Compania “Viorica-Cosmetic” S.A., este cunoscută în Republica Moldova cât şi peste hotare, ca fiind un producător al produselor de parfumerie de înaltă calitate şi produselor cosmetice naturale, angajează:

Director reţea magazine de firmă

Responsabilităţi:
• Gestionarea eficientă a lanţului retail de magazine şi participarea la dezvoltarea acestuia;
• Planificarea şi prognozarea vânzărilor;
• Asigurarea îndeplinirii obiectivelor planificate;
• Dezvoltarea şi implementarea activităţilor pentru creşterea vânzărilor;
• Deschiderea şi participarea la deschiderea unui nou magazin;
• Analiza mediului de concurenţă şi de consum;
• Managmentul de personal, organizarea activităţilor pentru toate domeniile de afaceri,( vânzări, marketing, achiziţii, etc,);
• Dezvoltarea şi implementarea sistemului de sporire a productivităţii muncii;
• Controlul asupra respectării standardelor de operare stabilite în reţeaua de magazine şi optimizarea acestora;
• Prezentarea rapoartelor cu privire la toate domeniile de activitate.

Cerinţe:
• Studii superioare;
• Posedarea limbii de stat şi limbii ruse ( cunoaşterea unei limbi străine ar fi un avantaj);
• Experienţă de succes în gestionarea vânzărilor cu amănuntul;
• Obligatoriu - experienţa de muncă în lanţul de retail într-o poziţie similară (coordonarea simultană a cel puţin 5 magazine);
• Cunoaşterea PC la nivel de utilizator;
• Înalte abilităţi organizatorice şi manageriale, capacitatea de a lua decizii, abilităţi de stabilire a obiectivelor şi controlul asupra executării acestora;
• Capacitatea de lucru pentru rezultatul final;
• Disponibilitatea pentru un volum mare de lucru şi regim intensiv.

Condiţii de muncă:
• Program de muncă fulltime;
• Angajare oficială, pachet social deplin;
• Oportunităţi de dezvoltare profesională şi avansare în carieră;
• Pachet salarial motivant.

Vom avea plăcerea să primim CV-ul dvs. la adresa de email.

Vă rugăm să indicaţi în linia de subiect poziţia pentru care aplicaţi.

Candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu.

E-mail staff@daac.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word