Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

10 martie 2014

Chişinău · BOMBA joburile companiei »

Sex Experienţa
Masculin de la 3 ani

Rețeaua de supermarkete «BOMBA» angajează:

Director marketing

Responsabilități de bază:
• Organizarea și gestiunea activității de marketing , publicitate și PR a companiei,
• Planificarea lunară și anuală și implementarea programelor de marketing , asigurarea rezultatelor financiare planificate în toate direcțiile activității de marketing,
• Gestionarea eficientă a bugetului de publicitate, analiza eficacității campaniilor publicitare realizate .
• Controlul operațional al activității de zi cu zi al departamentului de marketing si publicitate ;
• Colaborare strînsă cu echipa de vînzări pentru a elabora recomandări pentru optimizarea sortimentului și a politicii de prețuri, precum și a canalelor de distribuție ;
• Management de proiect pe partea de marketing online ( site-uri web, PR în rețea, prezența pe platforme online, pe portaluri de căutare, etc ) ;
• Organizarea și coordonarea elaborării materialelor promoționale pentru TV, radio, internet , presă ;
• Planificarea media ( TV, radio, presa, internet ) ;
• Raportarea cu privire la eficacitatea programelor de marketing implementate .

Cerințe:
• Experiență de lucru efectiv în funcții de conducere în domeniul de marketing de la 3 ani în sus.
• Cunoștințe de bază de planificare media și a indicatorilor media.
• Studii superioare de profil .
• Cunoașterea limbilor română și rusă la un nivel înalt (obligatoriu), limba engleză la un nivel nu mai mic de upper-intermediate.
• Cunoașterea Microsoft Office ( Word, Power Point, Excel), Photoshop, CorelDraw , Galileo, TGI , M-Ind .

Calități personale:
Eficienta, energie, responsabilitate și inițiativă. Abilități analitice, gândire creativă și inovatoare. Flexibilitate psihologică, rezistență la stres .

Condiții de muncă și remunerare:
• Program de lucru Full-time , angajare oficială.
• Lucrul într-un birou în centrul orașului .
• Perioadă de probă - 2-3 luni ( în funcție de rezultatele muncii) .
• Creșterea salariului în conformitate cu rezultatele.
• Bonusuri și premii pentru muncă de calitate .

În cazul în care îndepliniți cerințele de mai sus, trimiteți CV-ul cu indicarea obligatorie a postului solicitat la e-mail pînă la 03/14/2014.

Toți candidații selectați vor fi invitați la interviu.

E-mail hr@bomba.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word