Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

09 martie 2015

Chişinău · StudioKvas joburile companiei »

Angajam arhitect student sau absolvent (cu sau fara experienta) pentru a participa la elaborarea proiectelor 2D si 3D de diferita complexitate, sub coordonarea arhitectului sef.
Cerinte fata de candidati:
- Studii superioare in domeniul arhitecturii (finisate sau in curs de finalizare);
- Cunoasterea limbilor: romana si rusa (engleza sau germana va constitui un avantaj);
- Cunoasterea ligislatiei si normativelor in constructii;
- O buna cunostere a programelor: ArchiCAD, 3ds MAX, Photoshop;

Responsabilitati:
- Elaborarea schitelor de proiect;
- Elaborarea documentatiei de executie;
- Vizualizare 3D;

Conditii:
- Echipa tanara si dinamica;
- Program de lucru flexibil;
- Oficiu in sectorul Centru;
Candidatii interesati sunt invitati sa expedieze CV-ul si portfolio (o mica prezentare a proiectelor la care a participat) la adresa de mail:studiokvas.hr@gmail.com, site: http://studiokvas.com/. Persoana de contact: 069-902767, Elena

Telefon
+373 69 902767
E-mail studiokvas.hr@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word