Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

26 aprilie 2017

Chişinău · Companie joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Compania angajeaza:
- Secretar / referent/Ofice manager

Responsabilitati:
- întocmirea de rapoarte la solicitarea șefului direct și a managerilor
- recepționarea apelurilor telefonice
- recepționarea, prelucrarea și evidența corespondenței de intrare și de ieșire
- controlează stocul materialelor de birou
- participarea la elaborarea actelor interne ale companiei;
- organizarea şedinţelor, conferinţelor, asigurarea protocolului
- intocmirea de rapoarte specifice, tabele, prezentări, oferte, asigurarea informațiilor în cadrul Companiei

Constituie un avantaj:
- cunoștințe și aptitudini de utilizare a aparatului de casă
- cunoștințe și aptitudini de utilizare a programului 1C.

Cerinte:
- Studii Superioare Juridice/Economice
- experiența într-un post similar de cel puțin 1-2 ani;
- Cunoaşterea la nivel avansat a limbilor: română, rusă şi engleză
- cunoștințe și abilități avansate de operare PC (1C, MS Office, Word, Excel, Power Point) și de utilizare a tehnicii de birou;
- Abilități de comunicare și atitudine diplomatica
- Responsabilitate maxima, acuratete si corectitudine
- Gindire analitica
- Flexibilitate si receptivitate la informatii.

Noi oferim:
- conditii de munca in oficiu modern
- activitate intr-un colectiv tinar si profesionist
- pachet social și un sistem de salarizare motivant.

Expediati CV-ul la adresa de e-mail: vika.2784@mail.ru

E-mail vika.2784@mail.ru
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word