no saved

07 july 2017

Șef departament service

Chisinau · Companie de constructie company jobs »

SRL "Euroterm Gpoup" anunță concurs pentru suplinirea postului vacant Sef Departament Service
Cerințele postului:
• Studii superioare.
• Cunoașterea limbilor române și ruse.
• Experiență în domeniul vînzări / service.
• Cunoașterea tehnicilor de vînzare directă și indirectă, a lucrului cu baza de clienți.
• Abilități de comunicare și convingere.
• Spirit organizatoric.
Responsabilitățile postului:
• Elaborează și execută business planul de dezvoltare a centrului de service.
• Realizează obiectivele de vînzări și profit pentru serviciile companiei (in domeniul electrocasnice si sisteme de incalzire).
• Identifică direcții de dezvoltare și propune promovarea de servicii noi și soluții.
• Conduce și organizează activitățile departamentului .
• Negociază și semnează contracte de vînzări directe, consultanță și servicii.
Compania oferă:
- Salariu motivant.
- Instruire și traininguri în domeniu.
- Condiții de muncă atractive.
- Pachet social deplin.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze un CV la adresa de e-mail: resurs@euroterm.md

E-mail resurs@euroterm.md