no saved

21 march 2016

Specialist vanzari publicitate online

Chisinau · Vatimedia company jobs »

Salary Sex
4000 MDL Does not matter

Compania Vatimedia anunta post vacant pentru functia de Specialist Vanzari Publicitate Online

Candidatul ideal:
Persoana dinamica, perseverenta si punctuala
Esti pasionat(a) de vanzari si stii cum sa valorifici oportunitatile
Foarte bune abilitati de comunicare (verbala si scrisa) si relationare
Putere de convingere
Initiativa si spirit de observatie
Orientare spre indeplinirea obiectivelor

Descrierea jobului:
Promoveaza si vinde publicitate online pe platforma Google AdWords, respectand standardele si procedurile de vanzare stabilite
Prospecteaza, identifica si contacteaza potentialii clienti
Intocmeste oferte si bugete particularizate in functie de cerintele clientilor
Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii
Urmareste derularea contractelor pana la finalizare
Intocmeste rapoarte, facturi si alte acte necesare conform cerintelor managementului

Cerinte:
Abilitati avansate de lucru cu calculatorul (indeosebi aplicatiile Ms Office Excel, Word, PowerPoint)
Cunoasterea limbii romana si rusa (fluent)
Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu)
Experienta anterioara in vanzari de publicitate nu este obligatorie, dar poate reprezenta un avantaj;

Beneficii:
salariu fix net (4000 lei) + bonusuri din vanzari stimulative corespunzatoare performantelor
Telefon cu abonament nelimitat
Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar si ambitios
Lucru in oficiu confortabil
Ceai, cafea, biscuiti

Program de lucru:
Luni - Vineri: 09:00 - 18:00 (1 ora pauza)

Despre companie:
Vatimedia este o agentie de publicitate online. Suntem specializati în oferirea de servicii de management a publicitatii Google AdWords. Mai multe detalii pe www.vatimedia.md
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul pe adresa: jobs@vatimedia.md.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Phone number
+373 60 243643
E-mail jobs@vatimedia.md