no saved

30 may 2017

Chisinau · Nivalli company jobs »

Work experience
from 3 years

Cerințe:
- Studii superioare tehnice sau economice.
- Cunoașterea la perfecție a limbilor rusă și română.
- Disponibil de a urma cursuri de instruire în domeniile de profil.
- Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator și 1C8.
- Experiență de lucru minimum de 3 ani cu un număr de peste 200 salariați.
- Cunoașterea legislației muncii.
- Locul de trai: s. Ciocana/localitățile apropiate.

Responsabilități:
- Implementarea și îndeplinirea documentelor normative și metodice în direcțiile lucrului cu personalul.
- Menținerea în stare actuală a schemei de înlocuire a salariaților.
- Selectarea și evaluarea personalului pentru posturile vacante de executori/muncitori utilizînd un spectru larg al metodelor moderne de căutare.
- Elaborarea cerințelor STANDARD față de candidați.
- Monitorizarea sistematică a pieței muncii.
- Menținerea relațiilor cu specialiștii care au plecat din companie.

Program:
- Luni-Vineri.
- Orele de lucru: 08.30-18.00.

Oferim:
- Salariu fix + bonusuri.
- Pachet social.
- Echipă tînără.
- Telefonie și Internet corporativ.

Phone number
+373 68 686535
E-mail hr@nivalli.md
Web-Site nivalli.md