no saved

16 june 2016

Chisinau · Vinurile Moldovei company jobs »

Cerinte fata de candidati:
- Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă;
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Creativitate;
- Abilități bune de operare Microsoft Office, (avantaj – lucrul in programe specializate Photoshop, Corel Draw);
- Gândire analitică;
- Abilități de lucru în echipă;
- Capacitate de a genera idei cit mai originale;
- Responsabilitate, onestitate, disciplină.
- Experiența de muncă în domeniile de marketing și publicitar constituie avantaj
- Experienta in elaborarea si organizarea diferitor activitati de marketing, si analiza eficacitatii lor!

Responsabilitati de baza:
- Asigurarea companiei cu produse publicitare;
- Organizare și coordonarea diferitor proiecte de marketing si analiza eficientei lor;
- Promovarea online (retele de socializare) cu raportarea rezultatelor;

Oferim:
- Condiţii favorabile de muncă
- Angajare oficiala
- Salariul motivant

Expediați CV-ul cu fotografie si link la pagina de facebook la adresa electronica cristina.glupascu@gmail.com

Phone number
+373 69 448400
E-mail cristina.glupascu@gmail.com