no saved

21 august 2018

Chisinau · Chateau Vartely company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

Compania Château Vartely invită în echipa sa o persoană creativă, energică, pozitivă, ambițioasă, orientată spre rezultat, pentru postul Specialist Marketing.

Cerințe:
Studii superioare în marketing, comunicare sau jurnalism;
Cunoștințe cu privire la organizarea și desfășurarea promoțiilor;
Cunoștințe cu privire la organizarea evenimentelor;
Cunoștințe despre marketingul online: social media, Facebook, Instagram;
Cunoștințe în domeniul promovării și PR-ului;
Abilități de comunicare, organizare și relaționare;
Abilităţi de operare în programele Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint);
Buna cunoaștere a limbii engleze;
Experiența în domeniu minim 2 ani.

Responsabilități:
Acordarea suportului în coordonarea campaniilor de marketing;
Organizarea și coordonarea evenimentelor specifice ariei de marketing;
Setarea campaniilor online pe retelele de socializare;
Scrierea de articole, texte promoționale cu scopul promovării strategiilor și produselor companiei;
Participarea la producerea de materiale de marketing: afise, flyere, diverse materiale promotionale;
Executarea materialor grafice pentru campaniile online: bannere, cover-uri Facebook, concepte grafice;
Îndeplinirea sarcinilor variate în funcție de necesitățile echipei.

Beneficii:
Salariu motivant;
Posibilități de creștere și dezvoltare personală;
Oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru profesionist, alături de un colectiv tânăr și dinamic.

Château Vartely este o companie modernă care îmbină tehnologiile de ultimă generație în creșterea viței-de-vie și prelucrarea strugurilor cu pasiunea pentru producerea vinului de calitate. Compania a fost fondată în anul 2004 devenind rapid o influență majoră pe piața vinurilor din țară și peste hotarele ei.

Cei interesați pot transmite CV la adresa de email: marketing@vartely.md. CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

E-mail marketing@vartely.md