no saved

23 february 2016

Beltsi · Gebauer&Griller company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 1 years

Specialist IT (Balti)

Cerinte:
• Studii in domeniul IT;
• Experienta de minim 1 an in pozitie similara;
• Cunoasterea limbii române – obligatoriu;
• Cunoasterea limbii engleze si germane la nivel mediu - obligatoriu;
• Cunoștințe de bază Active Directory;
• Experiență în suportul de nivel 1 MS Windows, MS Office;
• Administrarea server pe baza de MS Windows;
• Abilitati de comunicare si relationare, responsabilitate;
• Spirit practic, atitudine pozitiva si proactiva, initiativa, dinamism.

Responsabilitati:
• Acordarea sprijinului utilizatorilor de primul nivel;
• Suport Hardware IMAC (Instalare, Manipulare, Adaugare, Schimbare);
• Suportul si administrarea telefoanelor IP;
• Membru al echipei globale Helpdesk;
• Lucru cu uneltele globale Helpdesk, rezolvarea si redirectionarea solicitarilor si deranjamenelor.

Compania garanteaza:
• Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de succes;
• Salariu motivant in conformitate cu cerintele pozitiei, experienta profesionala si calificarea;
• Oportunitati de formare si instruire atractive;
• Conditii de lucru la standarde europene.

Va rugam sa expediati CV-urile in format EUROPASS cu specificarea pozitiei la care candidati la adresa: HR-Moldova@griller.at.

E-mail D.morohai@griller.at