no saved

23 april 2014

Chisinau · CI Agrostoc company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 1 years

Cerinţe:
• Studii superioare in domeniul Agricol obligatoriu
• Experienţa de lucru in domeniu - minimum 1 an
• Posedarea PC (Word, Excel, Internet)
• Comunicare liberă în limba română, rusă,
• Trăsături personale: responsabil, comunicabil , punctual, activ
• Permis de conducere (categoria B)

Responsabilitati:
• Elaborarea la cererea membrilor, clienţilor şi angajaţilor, sisteme de fertilizare la tot spectru de culturi agricole utilizând produse din portofoliul Agrostoc.
• Coordonarea activităţilor şi conlucrarea activă cu reprezentanţii regionali, vizite în teren la solicitarea lor, pentru a acorda consultanţa necesară în domeniul agricol la nivel profesionist.
• Informarea si prezentarea periodica-sezoniera, tuturor angajaţilor a necesitaţilor aplicării si utilizării produselor de fertilizare la diverse culturi agricole.
• Testarea si promovarea produselor de fertilizare comercializate de Agrostoc
• Implicarea in activităţile din cadrul programului „Lot Demonstrativ” implementat în comun cu membrii şi clienţii cooperativei.

Oferim:
• Salariu atractiv
• Întregul pachet social
• Condiţii avantajoase de muncă

Phone number
+373 22 597080
Fax +373 597159
E-mail iudin.ina@agrostoc.md
Web-Site agrostoc.md