no saved

02 october 2014

Specialist in resurse umane (recruiter)

Orhei · HR-Consulting (www.search4staff.com) company jobs »

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Specialist in Resurse Umane (Recruiter)

COMPANIA:
Proprietarul a mai multor companii amplasate in diferite regiuni din Moldova.

Responsabilitati principale:
• Recrutare: postare anunturi, selectie CV-uri, stabilirea si sustinerea interviurilor, intocmirea listei scurte
• Planifica si coordoneaza orientarea noilor angajati pentru a facilita integrarea acestora in organizatie
• Motivarea si evaluarea performantelor personalului (implimentarea sistemului de motivare si evaluarea personalului de la zero)
• Planificarea si mentinearea politicii de personal
• Asigura elaborarea si aplicarea politicilor de personal ale intreprinderii

Cerinte fata de candidati:
• Studii Superioare (Resurse Umane, Drept, Phisihologie,Economie)
• Experienta in domeniul resurse umane la o pozitie similara
• Experienta in motivarea si evaluarea performantelor a salariatilor
• Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel)
• Lider, Persoana proactiva, consecventa si flexibila
Abilitati foarte bune de organizare si comunicare
• Raza domiciliului in raionul Orhei este un avantaj

Beneficii:
• Salariu motivant + premii + cheltuieli de transport
• Posibilitatea de crestere profesionala

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa email: tt80@SEARCH4STAFF.COM sau 060102909

cod poztitie:SPR

Phone number
+373 60 102909
Fax +373 22 202986
E-mail tt80@search4staff.com
Web-Site search4staff.com