no saved

18 may 2018

Chisinau · Companie de distributie company jobs »

Companie cu practica europeana, care se ocupa cu comercializarea
brandurilor internationale, angajeaza sofer-expeditor
in orasul Chisinau

CERINTE FATA DE CANDIDAT:

Responsabil si punctual, ;
Spirit de lucru in echipa;
Permis de conducere categoria " B" -''C'';
Cunoasterea limbelor romana si rusa;
Experienta in domeniu va fi un avantaj.

Responsabilitati:

Asigurarea livrarii marfii la clientii companiei;
Gestionarea operatiunilor cu utilizarea aparatului de casa si a valorilor banesti;
Organizarea si asigurarea incarcarii marfii nesecare pentru livrarea catre clienti;
Mentinerea starii tehnice al autocamionului conform cerintelor inaintate de catre seful departamentului logistic

SE OFERA:

Salariu motivant;
Pachet social complet;
Lucru intr-un mediu motivant si o echipa dinamica.

Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV pe adresa : angajare-serviciu@mail.ru sau la numarul de telefon : (022) 407-800, 069931918, 068116677 sau 068022007

Phone number
+373 68 022007
E-mail angajare-serviciu@mail.ru