no saved

29 july 2016

Chisinau · PostModern company jobs »

Age Sex
from 10 years old Does not matter

Dacă ești atent, responsabil, cinstit, rapid, te invităm în Echipa Companiei Postmodern!

Compania POSTMODERN SRL cu unul din cei mai înalți coeficienți de creștere în domeniile - vînzării, proiectării, instalării și deservirii sistemelor de încălzire, ventilare, condiționare și apeduct, activează de 10 ani pe piața Republicii Moldova.

Responsabilități:
- aprovizionarea cu materialele și utilajul necesar la timp;
- identificarea furnizorilor noi;
- monitorizarea necesităților companiei;
- ținerea evidenței materialelor existente în stoc.

Calități:
- cunostințe de operare PC, MS Office, 1C;
- responsabilitate, flexibilitate, atenţie la detalii;
- abilităţi manageriale şi de negociere;
- abilităţi reale de planificare, organizare şi viteză de reacţie;
- cunoaşterea limbii române şi ruse; cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj;
- experiența într-un post similar constituie avantaj.

Oferim:
- Salariul stabil si competitiv, bonus de performanță;
- Pachet social complet;
- Lucru într-o echipă profesionistă şi dinamică;
- Oportunitate de carieră și dezvoltare profesională în cadrul unei companii leader pe piață.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică indicînd poziţia la care aplică sau să sune la nr. de telefon.

Phone number
+373 68 101312
+373 22 840888
Fax +373 22 840889
E-mail info@postmodern.md
Web-Site postmodern.md