no saved

17 february 2014

Chisinau · Orange Moldova company jobs »

Responsabilităţi:
• Recepţionarea şi redirecţionarea apelurilor telefonice
• Preluarea corespondenţei şi redirecţionarea ei conform destinaţiei
• Recepţionarea întrebărilor vizitatorilor

Cerinţele funcţiei:
• Studii universitare
• Abilităţi analitice
• Abilităţi de comunicare
• Cunoaşterea perfectă a limbilor română, rusă și engleză
• Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office)
• Experienţa de lucru prezintă avantaj

Orange are misiunea de a aduce telefonia mobilă tuturor locuitorilor din Moldova şi de a încuraja o comunicare mai intensă prin intermediul celor mai interesante inovaţii. Lucrul în cadrul companiei Orange Moldova reprezintă o oportunitate extraordinară de a începe sau de a continua cariera într-un mediu stimulativ, beneficiind de experienţa vastă acumulată de Grupul Orange, un grup cu renume mondial.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul şi scrisoarea de intenţii la adresa indicată pînă pe data de 28 februarie 2014.
Vom fi bucuroşi să examinăm împreuna cu Dv. posibilităţile de colaborare.

Orange Moldova
Str. Alba Iulia 75, Chisinau, Moldova

Persoanele interesate pot expedia CV-ul si scrisoarea de intentii la adresa de email.

E-mail resurse.umane@orange.md