no saved

29 august 2016

Chisinau · Magenta Consulting company jobs »

OPERATOR DE INTERVIURI

Compania Magenta Consulting (www.consulting.md) recrutează operatori de interviuri.

Magenta Consulting este prima companie de consultanță în marketing strategic, cercetări de marketing și sociale din Republica Moldova.
Responsabilități
• Efectuarea interviurilor în teren(față în față);
• Efectuarea interviurilor prin telefon.
Cerințe
• Atitudine pro-activa, responsabilitate, onestitate.
• Disciplina, sociabilitate, politețe
• Dorința de a lucra, capacitate de a obține informații necesare.
Abilitați
• Abilitați excelente de comunicare.
• Vorbire literară
• Responsabilitate, rezultativitate
Condiții de muncă
• Program de lucru flexibil, full time / part time, cumul.
• Plata în funcție de nr. de chestionarele realizate.
• Oferim oportunitatea de a câștiga venituri suplimentare fără investiții.

Așteptăm CV-urile voastre pe adresa de e-mail: hr@consulting.md Pentru întrebări adiționale ne puteți contacta la telefonul 078887715

Phone number
+373 78 887715
E-mail hr@consulting.md
Web-Site consulting.md