no saved

08 september 2016

Chisinau · WonderBee company jobs »

WonderBee, o companie internationala din Marea Britanie, cu sediul in Chisinau este in cautarea unui Sales/Office Manager.

Responsabilitati:
• Contactarea telefonică a potențialilor clienți
• Construirea de relatii pe termen lung cu clienții actuali
• Stabilirea, menținerea și extinderea bazei de clienti a companiei
• Organizarea activității de birou

Cerinte:
• Abilitatea de a construi în mod eficient noi relații de afaceri
• Cunoasterea limbii engleze si ruse la nivel de comunicare si scris emailuri
• Abilitati de comunicare si negociere
• Responsabillitate si disciplina
• PC: utilizator avansat
• Cunostinte de baza in IT - va constitui un avantaj

Oferim:
• Angajare oficiala
• Conditii bune de lucru
• Salariu motivant la nivel international plus comision, oferind un potențial de a câștiga mai mult pe baza performanței companiei.
• Oppurtunitati de crestere profesionala
• Șefi prietenosi si echipa vesela :)

În cazul în care sunteți interesați, vă rugăm să trimiteți CV-ul detaliat in limba engleza la următoarea adresa: alina@wonderbee.london

Phone number
+373 79 272556
E-mail wonderbee@mail.com
Web-Site wonderbee.london/