no saved

12 april 2014

Chisinau · Компания company jobs »

Age Sex
up to 23 years old Does not matter

Описание вакансии
Cerinte:
-Vârsta până la 23 ani;
-Student sau absolvent al unei instituţii de învatământ superior;
-Cunoaşterea limbilor româna, engleza, rusa;
-Cunoaşterea calculatorului ca advanced user;
-Experienţa de lucru în domeniul managementului şi vânzărilor va constitui un avantaj.
-Abilitate ta de comunicator şi capacitatea de a prezenta

Responsabilitati:
-Asistarea managerului de progam
-Efectuarea apelurilor telefonice
-Introducerea datelor in calculator
-Mentinerea unei relatii active cu clientii
-Secretariat etc

Beneficii:
-Posibilitatea să munceşti într-o echipă profesionistă, cu tineri energici şi binevoitori
-Posibilitatea de crestere in cariera
-Pacher social
-Salariu fix + bonusuri (in dependenta de implicare si rezultate)

Pentru a aplica, expediază CV-ul + o poză la adresa de e-mail: angajam@acordtravel.md
În subiectul scrisorii menţionează "Asistent Manager "
Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail HR@isic.md