Log in Register
Password Forgot password?
Password

Enter Close
no selected

Job Vacancies

no saved

15 march 2016

Nanny/ housekeeper с проживанием в португалии

Chisinau · JIS Management company jobs »

Age
23 - 35 years old

A Family is seeking a Nanny (housekeeper) to look after 1 child (3 y.o.) in private house in Portugal (Algarve). Taking care of children, coordination of fun & educational activities. Housekeeping: cleaning, laundry, ironing, running errands.
6 days working week/ 1 day-off in the middle of the week.
Accomodation and meals are provided by the family.
Requirements:
Age: 23-35 years
Languages: either Russian, or English, or French.
Experience in child care. Sincere and genuine love of children, patient, caring & creative. Honest.
Kindly provide your CV with photo and salary expectations on nbd@jis-bpo.com

Требуется няня (помощница по хозяйству)
Для ухода за ребенком (3 года) в частном доме, в Португалии (Алгарве).
Работа с проживанием, 6 рабочих дней/ 1 выходной среди недели.
Обязанности: Полный уход за детьми, игры и развитие. Помощь по хозяйству: уборка дома, стирка, глажка, выполнение поручений.
Требование к кандидату:
Возраст: 23-35 лет
Знание языков: либо русский, либо французский, либо английский.
Опыт работы с детьми. Доброжелательность, ответственность, умение вести домашнее хозяйство.

Просьба высылать CV с фото и заработные ожидания на nbd@jis-bpo.com

E-mail nbd@jis-bpo.com
Action with this job:

Save in Notepad

Save as Word .doc