no saved

27 december 2013

Microbiolog (biochimist)

Vulcaneshti · Vinaria Purcari company jobs »

Diviziune: Unitate de producere vinicola, Etulia, rn Vulcanesti

Raport de subordonare: Sef Laborator

Responsabilități:
- Colectarea probelor si efectuarea analizelor si cercetarilor de laborator a materiei prime si finite.
- Pregatirea starilor microbiologice, instrumentariului si reactivelor necesare pentru petrecerea analizelor.
- Tinerea registrelor, perfectarea documentelor necesare.

Cerinte:
- Studii superioare sau medii de profil (microbilogie, biochimie).
- Experienta profesionala – va constitui un avantaj.
- Limba romana, rusa, cunostinte de operare calculator (Microsoft Office).

Oferta: Salariul competitiv, cazare si hrana asigurata din contul angajatorului.

Phone number
+373 60 166288
E-mail hr@purcari.md