no saved

15 december 2016

Chisinau · Starcom Mediavest Group company jobs »

Salary Sex
4000 MDL Does not matter

ESCRIEREA JOBULUI:

Agenţia internaţională Starcom Mediavest Group caută noi angajaţi pentru poziţia MEDIA PLANNER

CERINŢE DE BAZĂ:
-Studii superioare (ultimul an de studii sau studii finisate);
-Gândire analitica şi capacitatea de a lucra cu volum mare de informaţii;
-Cunoaşterea limbii de stat, limbii ruse şi engleze;
-Cunoaşterea calculatorului, MS Excell & Power Point;
-Dorinţa de a lucra şi de dezvoltare.

RESPONSABILITĂŢI:
-Elaborarea planurilor media şi plasarea publicităţii în conformitate cu planurile media;
-Planul săptămânal al corectărilor;
-Pregătirea rapoartelor cu rezultatele campaniilor desfăşurate;
-Analiza minuţioasă a datelor şi prezentarea informaţiei în formatul prelucrat.

OFERIM:
-Sistem de trening şi instruirea noilor angajaţi;
-Salariu motivant (de la 4 000 lei), cu posibilitate de сreştere la finele perioadei de probă;
-Angajarea pe baza contractului de muncă cu perioada de probă 3 luni;
-Grafic de muncă standart (de la 9:00 la18:00 de luni-vineri) într-un oficiu confortabil;
-Pachet social complet şi angajare oficială conform Codului Muncii al RM;
-Lucru într-un colectiv tânăr şi prietenos;
-Perspective de creştere şi reexaminarea salariului la fiecare jumătate de an, în dependenţă de rezultatele obţinute.

DACĂ DORIŢI SĂ VĂ ALĂTURAŢI COLECTIVULUI PRIETENOS AL COMPANIEI NOASTRE, EXPEDIAŢI UN CV LA ADRESA ELECTRONICĂ CU SUBIECTUL «NEW MEDIA PLANNER»:
WELCOME@MEDIAVEST.MD

Phone number
+373 22 855376
Fax +373 22 855376
E-mail welcome@mediavest.md
Web-Site vivaki.md