no saved

30 october 2015

Marketer pe actiuni in market

Chisinau · Customagic company jobs »

Cu ocazia extinderii compania de producere si comert “Customagic” invita in echipa sa persoana energica, pozitiva, ambitioasa, orientata spre rezultat, pentru postul marketer pe actiuni in reteaua de magazine de firma “Family Market”!

Responsabilitati:
- Organizarea/ desfasurarea actiilor in magazinele de firma regional in Moldova;
- Atragerea clientilor;
- Marirea volumului de vinzari.

Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare (marketing);
- Cunostinte cu privire la organizarea si desfasurarea actiilor;
- Experienta in domeniu este binevenita;
- Predispunere spre deplasari pe teritoriul RM (achitate de companie);
- Responsabilitate, abilitati de a lucra individual si in echipa, orientare spre proces si rezultat, gindire analitica;
- Abilitati de planificare, organizare;
- O bună cunoaștere a instrumentelor MS Office (Word, Excel, Power Point), Internet.

Oferim:
- Echipa prietenoasa si ambitioasa;
- Perspective de crestere si dezvoltare profesionala;
- Deplasari pe teritoriul Moldovei( achitate de companie: cazare, transport..)
- Pachet social deplin;
- Salariu stabil cu posibilitate de crestere in dependenta de reusite.

Trimite-ti CV –ul complet la adresa electronica customagic-hr@mail.ru cu indicarea postului

E-mail: customagic-hr@mail.ru

E-mail customagic-hr@mail.ru