no saved

14 january 2014

Manager vânzări (italia)

Chisinau · Popshore company jobs »

Responsabilități:
- monitorizarea pieței, abordarea de strategii de vânzare
- promovarea produselor companiei
- negocierea și încheierea de noi contracte
- întocmirea periodică a rapoartelor de activitate

Cerințe fata de candidați:
- Cunoașterea limbilor italiană, rusă, română este obligatorie; limba engleză (sau alta) este un plus;
- Experiență în vânzări;
- Cunoașterea PC-ului;
- Cunoașterea navigării prin Internet la nivel avansat si cunoașterea MS Office-ului

Aptitudini: gândire analitică; persoană organizată, meticuloasă; orientare către rezultate; planificare, rezolvare si finalizare; lucrul sub presiunea termenelor, a stresului și timpului; inițiativă, flexibilitate; orientare către client, relaționare; abilități de comunicare.

Condiții de muncă:
- Lucru într-o companie internațională tânără
- Full-Time: 10:00-19:00 cu pauză de masă de 1 oră
- Salariu atractiv pe card + bonus % din vânzări

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul la adresa de e-mail sau pe fax

Phone number
+373 22 589292
+373 69 481098
Fax +373 22 589282
E-mail resurse.umane@popfax.com