no saved

19 may 2014

Manager vinzari corporative

Chisinau · Alsumcon company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

Compania “ALSUMCON” SRL importator oficial in R. Moldova al produselor companiei Henkel, brandurile CERESIT, MOMENT, MAKROFLEX, METYLAN, TANGIT s.a. in procesul cresterii echipei de vanzari este in cautare de specialisti calificati.
Responsabilitati:
• Identificarea, ofertarea si contractarea companiilor de constructii si a echipelor specializate;
• Gestiunea portofoliului de clienti si monitorizarea incasarilor;
Cerinte:
• Studii superioare, preferabil in domeniul constructiilor
• Experienta in vanzari sau administrare constructii de minim 2 ani
• Cunoasterea limbii romane si ruse
• Utilizator al calculatorului (1C, excel, word)
• Permis de conducere categoria B
Se ofera:
• Instruire si cursuri de calificare in strainatate. Activare intr-un colectiv tanar, energic, cu experienta internationala si posibilitate de avansare in cariera.
• ISalariu fix competitiv, plus sistem de bonusare lunar, telefon, automobil, pachet social.

E-mail alsumcon@gmail.com