no saved

02 may 2017

Manager relații cu clienții

Chisinau · Legal Work company jobs »

Salary Sex
Does not matter

Cunoştinţe, abilităţi şi cerinţe necesare:
- Captarea clienţilor noi, capacităţi de negociere, comunicare şi prezentare.
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă obligatoriu, limba poloneza - avantaj.
- Cunoaşterea şi utilizarea eficientă a tehnicilor de vânzare, comunicare, prezentare şi negociere
- Cunoaşterea și cercetarea pieței.
Responsabilităţi:
- Promovarea imaginii companiei pe piaţă
- Captarea de clienți noi.
- Menținerea si dezvoltarea bazei de clienții
- Rapoarte de verificare si bilanț, rapoarte de stabilire a stoc-urilor
- Asigurarea achitărilor clienților.
- Identificarea noilor clienţi, consultarea lor.
- Stabilirea şi menţinerea relaţiilor de parteneriat cu durabile cu clienţii captaţi
- Realizarea planului de vânzări a clienților
- Analiza concurenţilor
- De a răspunde la apelurile si mesajele clienților.
- Gestionarea şi extinderea portofoliului companiei
Condiții de lucru:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet corporativ de telefonie mobilă;
- formare profesională continuă;
- program de lucru: 9:00-17:00 (luni-vineri);
- salariul-10 000lei;
- condiții de muncă excelente și un colectiv unit.

Phone number
+373 67 309393
E-mail office.resurseumane@mail.ru