no saved

16 may 2014

Chisinau · “MAESTRO-NUT” company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de MANAGER PROCEDURI VAMALE (ORHEI)
Responsabilitati principale:
- Intocmirea documentatiei necesarea pentru importul si exportul marfurilor, conform legislatiei in vigoare,
- Declararea marfurilor, conform legislatiei in vigoare,
- Oferirea consultatiilor cu referire la procedurile vamale.

Cerinte fata de candidati:
- Experienta de lucru in pozitie similara – minim 2 ani,
- Vorbirea fluenta a limbilor romana si rusa,
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj,
- Abilitati de lucru la PC ( Word, Excel, PowerPoint)
- Abilitatea de a invata repede,
- Rezistenta la stres in conditii de conflict si lipsa de timp,
- Atentie, responsabilitate, punctualitate, rapiditate.

E-mail hr@maestro.md