no saved

25 march 2014

Manager pe vinzari (automobile)

Chisinau · Autoframe-FM company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

Distribuitorul oficial «Chevrolet» și «Opel» Moldova este in cautarea managerilor pe vânzări.

Responsabilitati:
- consultarea clientilor pe telefon și în showroom-ul companiei;
-organizarea si realizarea Test Drive-urilor;
-evaluarea automobilelor;
- mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora.

Cerinte:
- detinerea permisului de conducere cat.B (experienta de 2 ani de conducere);
- de dorit experienta in vanzari, experienta vânzărilor de autovehicule este binevenita;
- cunostinte tehnice in domeniul auto;
- cunoasterea calculatorului la nivel avansat;
- cunoaşterea avansata limbilor: romană, rusă si engleza.
- abilitati de negociere
Calități personale: abilități puternice de comunicare, artistizm si perseverenta , operativitate, dorința de autodezvoltare

Noi oferim:
- Un pachet salarial motivant;
- Pachet social complet.
- Oportunitate de creștere profesionala și dezvoltarea în cadrul companiei.
-Colectiv prietenos.

Persoanele interesate pot trimite CV- ul la adresa noastra electronica.

Persoană de contact: Serghei

Phone number
+373 69 019790
E-mail cont@chevrolet.md