no saved

09 november 2014

Chisinau · Moldpresa Grup company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 1 years

MOLDPRESA GRUP anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de MANAGER OFICIU

CANDIDATUL IDEAL:
Studii superioare filologice;
Experienţă minim 1 an în domeniu;
Posedarea limbilor română, rusă;
Cunoştinţe de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel);
Cunoştinţe de gestionare/arhivare documente;
Cunoştinţe de management;
Cunoştinţe de redactare a documentelor manageriale.

RESPONSABILITATI :
Păstrarea în ordine a tuturor documentelor si corespondenţei specifice;
Redactarea calitativă a documentelor;
Traducerea calitativă a corespondenţei întocmite pentru managementul firmei;
Convocarea participanţilor la şedinţele ocazionale;
Transmiterea completă şi corectă a documentelor către destinatarii adecvati;
Păstrarea confidentialităţii informaţiilor şi a documentelor legate de firmă.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de email hr@moldpresa.md

Numai candidatii care indeplinesc cerintele mentionate vor fi contactati

E-mail hr@moldpresa.md