no saved

26 december 2015

Chisinau · INOXPLUS company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 1 years

Manager marketing & PR
Descriere Job:
Scopul general al postului:
- Coordonarea activitații de marketing, precum și elaborarea strategiei și politicilor de marketing ale firmei.
Obiectivele postului:
- Elaborarea, implementarea si dezvoltarea strategiilor si politicilor de marketing ale firmei;
- Monitorizarea permanenta a pieței și a concurenței.
Cerințe:
- Studii superioare finalizate de Marketing/ Business/PR;
- Experiență într-o funcție similară (minim 1 an);
- Experiență în redactarea textului publicitar;
- Experienţă în aplicarea tehnicilor de marketing offline şi online;
- Abilităţi excelente de comunicare și negociere;
- Persoană cu iniţiativă, capabilă să genereze idei originale;
- Persoană ambiţioasă și creativă, care doreşte să înveţe mult şi să se dezvolte profesional;
- Persoană dinamică, cu excelente abilități de comunicare și de analiză;
- Cunoştinţe de operare PC (Word, Power Point, Excel – baze de date, Photoshop, CorelDraw sau Illustrator) şi utilizarea Internetului;
- Cunoașterea limbii române, ruse și engleze: scris, vorbit, citit;
- Capacitatea de a lucra în echipă.
Responsabilități de bază:
- Asigurarea şi creşterea vizibilităţii companiei pe piaţa de profil;
- Colectarea de informații despre client şi monitorizarea concurenței;
- Crearea strategiei de marketing pentru companie şi implementarea acesteia;
- Organizarea şi promovarea de evenimente, promoții etc.;
- Actualizarea website-ului firmei, editarea și difuzarea newsletter-urilor tipărite și electronice;
- Identificarea modalităţilor de îmbunătăţire a experienţei online a vizitatorilor;
- Publicitate online: identificarea oportunităţilor pentru promovarea companiei în mediul online;
- Optimizarea site-ului pentru motoarele de cautare.
Cerințe referitoare la candidat:
- Studii superioare de profil in marketing;
- Abilități excelente de comunicare și de convingere;
- Cunoașterea fluentă a limbii române , rusa și engleza – un avantaj;
- Cunoștințe practice evidente în marketing și promovare de servicii;
- Experienţă de muncă în poziţii similare demonstrate prin recomandări, portofolii, etc.
- Cunoștințe avansate MS Office (PowerPoint, Word) și/sau ori instrumente similare;
- Cunoştinţe și experienţă în crearea publicității și dezvoltarea, lansarea și gestionarea campaniilor publicitare.
Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Traininguri pentru dezvoltare personala;
- Crestere profesionala;
- Lucru intr-o echipa tinara si ambitioasa.
Condiții:
- Program de muncă: Luni – Vineri de la 8:30 pînă la 18:00, Sîmbătă de la 8:30 pînă la 13:00
- Pachet social deplin

Încurajăm toţi candidaţii care nu au o experienţă de lucru, dar sunt siguri că pot obţine succese mari să aplice CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: resurseumane.inox2014@mail.ru cu specificarea obligatorie pentru functia -Manager marketing & PR.
www.inoxplus.md

E-mail resurseumane.inox2014@mail.ru