no saved

16 may 2018

Manager de vânzări de servicii de transport (fără experiență)

Chisinau · Транспорт Юнион company jobs »

În legătură cu extinderea companiei, a fost deschis postul vacant: manager pe vânzări active servicii de transport.

Lucrul cu baza de clienți existentă. Salariu motivant. Telefon de serviciu.
Pentru noi sunt importante nu atît experienţa dvs. şi diplomele cît abilităţile personale, responsabilitatea, iniţiativa, creativitatea şi capacitatea de a vă dedica totalmente muncii.

CERINŢE: utilizator încrezut de PC și Internet; cunoașterea limbii ruse; abilități de menţinere coerentă a conversaţiilor telefonice; asimilarea cu ușurință a informației noi.
RESPONSABILITĂŢI: apeluri telefonice, recepţionarea şi prelucrarea comenzilor.
PROGRAM DE LUCRU: luni-vineri de la 9-00 la 18-00;

transportmoldova@mail.ru
060003745

Phone number
+373 60 003745
E-mail transportmoldova@mail.ru