no saved

11 may 2017

Manager de oficiu (resurse umane)

Chisinau · Companie company jobs »

Descrierea postului:
- Administrarea și organizarea activității de secretariat
- Asigurarea oficiului cu materialele necesare
- Actualizarea și evidența dosarelor salariaților, etc. - Perfectarea anagajărilor, concediilor, demisiilor, carnetelor de muncă.
- Recrutarea candidaților, etc.
Cerințe:
- Medii speciale sau superioare
- Experiență de cel puțin 1an la un post similar
- Responsabilă, activă, comunicabilă
- Microsoft Office, 1C – utilizator experimentat
- Limba rusă, română - nivel avansat, limba engleză - constituie un avantaj,
- Cunoașterea principiilor protocolare și de comunicare orală și scrisă
- Abilitatea de a planifica, organiza și coordona eficient activitățile de secretariat
- Abilități de luare a deciziilor în mod operativ
Condiții:
- Program: Luni-Vineri, 09.00-18.00. - Salariu fix + bonus
- Pachet social
CV-ul cu o poză, solicităm să expediați la manager.hr@ro.ru cu mențiunea "Manager de oficiu"

E-mail manager.hr@ro.ru