no saved

04 may 2018

Romania - Bucuresti · Favbet company jobs »

Candidatul ideal

- student/proaspat absolvent
- permis auto categoria B
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit
-excelente abilitati de comunicare atat verbal cat si scris
- abilitati organizatorice, administrative si de negociere
-persoana creativa, dinamica si adaptabila
- spirit de echipa
- buletin de identitate RO

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- participa/ofera suport la crearea strategiilor pentru organizarea evenimentelor
- mediatizarea evenimentului
-pregatirea efectiva a desfasurarii evenimentului
-supervizarea evenimentului si evaluarea obiectiva a desfasurarii acestuia
- centralizarea feedback-urilor participantilor la eveniment
- implicarea in alte activitati ale departamentului

Beneficii:
-salariu atractiv
-mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe tinere
- oportunitate de promovare in cadrul unei companii aflate intr-o continua dezvoltare
- cazare asigurata

Phone number
+40 747170115
E-mail v.chiorescu@favbet.ro
Web-Site favbet.ro