no saved

29 january 2014

Junior sales manager

Chisinau · Premarket Trading company jobs »

Age Sex
20 - 35 years old male

Domeniul activitate: consultanta in afaceri si vanzari de servicii

Descrierea postului:
- Prespectarea pietei si identificarea de noi clienti.
- Stabileste si urmareste realizarea obiectivelor de vanzari.
- Transmiterea corecta , completa si la timp a informatiilor si documentelor clientilor.
- Completeaza rapoarte periodice in forma ceruta de angajator.
- Gestionarea portofoliului de clienti si mentinerea comunicarii cu clientii activi.
- Atingerea obiectivelor de vanzari
- Acces la o platforma de tranzactionare performanta.
- Target clienti: Moldova si Rusia.

Cerinte:
- Tinuta office
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoana orientata spre succes, seriozitate.
- Disciplinat, ordonat, cu motivatie interioara si dorinta de a face bani.
- Atitudine independenta si pozitiva.
- Cunostinte pachet MS Office.
- Obligatoriu limba rusa si romana la perfectie.
- Rezistenta la stres si flux ridicat de munca.
- Varsta cuprinsa intre 20 si 35 ani.

Oferta si beneficii:
- Training gratuit
- Telefon de munca
- Grila salarizare peste medie, comisioane, bonusuri zilnice!
- Posibilitatea reala de avansare imediata.
- Mediu de lucru intr-o echipa tanara si experimentata
- Locatie office centrala.
- Program L-V, 9:00-18:00

Cv-uri + POZA obligatoriu expediați la adresa de e-mail.

E-mail hr@premarkettrading.md