no saved

02 january 2014

Junior graphic designer

Chisinau · MDigital company jobs »

Part-time junior graphic designer (student).

Cerinte faţă de candidaţi:
- Disponibilitate part-time (3-4 ore pe zi)
- Experienţa nu conteaza avem nevoie de o persoană creativă
- Cunoasterea programelor de grafica: Adobe Photoshop, Illustrator;
- Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet);
- Cunoasterea limbilor română, rusă;
- Persoană activă, dinamică şi energică;
- Grad inalt de responsabilitate si atenţie la detalii;
- Abilităţi bune de comunicare;
- Abilitatea de a respecta termenele limită stabilite;
- Persoana onestă, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat.

Responsabilităţi:
- Realizarea grafică a machetelor web
- Crearea logo-urilor;
- Implicarea activă în realizarea campaniilor promoţionale;
- Prezentarea ideilor si sugestiilor de realizare a materialelor.

Noi oferim:
- Creştere profesională;
- Lucru intr-un mediu dinamic si motivant.

E-mail info@mdigital.md
Web-Site mdigital.md