no saved

26 september 2014

Job stundenti: reprezentant tehnic vanzari

Romania - Bucuresti · AM-TEST TM ELTH company jobs »

Candidatul ideal:
- Student in Republica Moldova cu simt tehnic dezvoltat (va promova produse ce se adreseaza masurarilor electrice-metrologie)
- Studii superioare tehnice finalizate sau in curs
- Excelente abilitati de comunicare
- Foarte bune abilitati de vanzare si negociere
- Persoana dinamica, orientata catre rezultate
- Cunostinte foarte bune in utilizarea MS Office
- Limba engleza - nivel mediu
- Limba rusa - nivel avansat
- Disponibilitate pentru deplasari in zona de lucru alocata

Descrierea jobului:
- Prospectează piata locala
- Identifică nevoile prospectilor/clientilor
- Creează, mentine si dezvoltă contactul/relatia cu potentiali clienţi
- Promoveaza produsele companiei
- Planifică activitităţi individuale
- Urmareşte si indeplinieşte target-ul stabilit pentru intreaga regiune/zona pe care o are in responsabilitate

Beneficii:
- Comision din vanzari
- Program de lucru flexibil
- Atestat de competente ingineresti si de vanzari
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala

E-mail ludmila.valcea@amtest-tm.ro