no saved

09 march 2017

Inginer proiectant automibile

Chisinau · Professional company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

Responsabilitati principale:
-Elaborarea designului pieselor auto in conformitate cu cerintele si standardele de fabricatie;
-Dezvoltarea si coordonarea proiectelor, crearea imaginilor 3D pentru piese complexe si seturi de mecanisme, respectand standardele tehnice;
-Efectuarea de calcule tehnice necesare;
-Documentarea proceselor si transmiterea informatiei partenerilor de dezvoltare.

Cerinte:
-Studii superioare in inginerie;
-2 ani de experienta in 1 proiect de succes;
-Experienta de munca relevanta (in industria auto);
-Experienta CAD (Catia sau NX de preferat).
-Orientare spre proces si spre obiectiv;
-Abilitati inalte de comunicare in limba romana;
-Cunoasterea limbii engleze (sau germane) este un avantaj.

Oferim:
-Oportunitatea de dezvoltare in cariera in cadrul unei companii influente in domeniu;
-Training de instruire;
-Dezvoltare personala si profesionala;
-Salariu motivant.

Asteptam CV-urile Dumneavoastra la aisacenco@professional.md sau ne puteti contacta pentru mai multe informatii la 068 406 665/ 079 527 179.

Phone number
+373 68 406665
E-mail aisacenco@professional.md